Introduksjon
Karate
Trening
Klubben
Historie
Bildearkiv
 
Diverse -
NKF - National Karate Federation Shotokan
   Oppslagsarkiv    Karate blogger     Halvårsrapport     Resultater
Sentrum Karateklubb
 
2018-01-09      VC-1, Håvikhallen. 10. febr., 2018

VC-1 Håvikhallen, Lørdag 10.02.2018


NB! Alle over 12 år må nå ha vest for å delta i Kumite.


Mer info her:
https://www.sportdata.org/kampsport/set-online/veranstaltung_info_main.php?active_menu=calendar&vernr=256#a_eventhead

KONTONR. BETALING FOR KONKURRANSER.
Betaling ved påmelding til konto nr.:3330.27.52562
Merk betaling med: VC-1. + Navn på deltaker(e)
Barn (under 12 år) kr.200,- per klasse.
Ungd. (over 12 år) kr.250,- per klasse.
Påmelding senest 25. jan. 
til 
alf-fag@online.no

Dommere påmelding senest 18. jan.

Dato: 10.02.2018
Sted: Håvik hallen, Håvikveien 45. 4265 Håvik

Program
11.30    Registrering
12.00    Stevnestart


Alle over 12 år må bruke vest i kumite.
I 11 årsklassen blir det kåring av vinner i vanlig cup-system, 1,5 min kamp.
8-10 år 2 kamper/kata à 1,5 min..
Fritt valgte kata i alle runder, fra 11 år ny kata i finalen.


NB! Nett- og billedsiden til SKK
Personer som melder seg på turer og konkurranser med NKFN / SKK godtar dermed
at bilder fra denne turen / konkurransen kan bli brukt på vår nettside. Bilder som blir
lagt ut er aktivitets-, gruppe- (min. 2 personer) og sosiale bilder med evnt. bare fornavn.
Det vil ikke bli lagt ut portrettbilder av enkeltpersoner med mindre dette er godkjent av
vedkommende eller foresatte. Det blir tatt hensyn til Åndsverkloven og personens beste.
Ser noen uønskede bilder på våre nettsider, gi beskjed snarest mulig via mail.
www.datatilsynet.no



Til nå er 26 SKK medlemmer påmeldt til VC-1., 2018.

Dommere:
1. Ruben Vinje Fagerland
2. Rosa Nguyen
3. Malena Risanger Strand

Påmeldte fra SKK:
8- 10 års gruppen:
1. Camilla Solberg (Kata)
2. Ardiana Zenkic  (Kata/Kumite)
3. Mira-Nuna Gautesdatter Wessel (Kata)
4. Sanne Furevik-Blickfeldt  (Kata)
5. Tuva Aasnes Sexe   (Kata)
6. Ingrid Nordahl   (Kata)
7. Sofie Våge  (Kata)

1. Eirik Bøe Lilleeng (Kata)
2. Trygve Ellingsen  (Kata)
3. Kristian S Kristiansen  (Kata)
4. Sindre M. Myklebust  (Kata)
5. Marius Wolhardt Utne  (Kata)
6. Sander Aasnes Sexe   (Kata) 

11 års gruppen:
1. Jonas Vuong Vinningland  (Kata/Kumite)

1. Selma Kolltveit  (Kata/Kumite)
2. Hanna B. Nesse  (Kata/Kumite)
3. Mina Lie   (Kata/Kumite)
4. Lise Våge  (Kata) 

12-13 års gruppen:
1. Thomas Torsen  (Kata/Kumite)

1. Celine Lie  (Kata/Kumite) 

14-15 års gruppen:
1. Håkon Solberg  (Kata)
2. Rakhman Ismailov (Kata/Kumite)

16-17 års gruppen:
1. May Kristin Pettersen  (Kata/Kumite)
2. Andrea Sørvik Pedersen  (Kata)

+ 18 års gruppen:
1. Ramzan Ismailov  (Kumite)

1. Silje Eike  (Kumite) (går ut, kun en påmeldt)
Coacher:
1. Alf Ronny Fagerland 
2.

 
Opprinnelig utforming og gjennomføring; Bit Solutions