Introduksjon
Karate
Trening
Klubben
Historie
Bildearkiv
 
Diverse -
NKF - National Karate Federation Shotokan
   Oppslagsarkiv    Karate blogger     Halvårsrapport     Resultater
Sentrum Karateklubb
 
2018-02-10      VC-1, Håvikhallen Karmøy, 10. febr., 2018

Resultater VC-1, Håvikhallen, Karmøy. 10. febr., 2018.

Arr. Sentrum Karateklubb.

Sentrum KK`s medlemmer i rødt:


KATA, Menn 11 år, eldre barn.
1. Jonas Vuong Vinningland  (Sentrum KK)
2. Jens Magnus Dreyer Christensen  (Hå KK)
3. Adrian Ivano Svedsen  (Hå KK)

KUMITE, Menn 11 år, eldre barn.
1. Jonas Vuong Vinningland  (Sentrum KK)
2. Adrian Ivano Svedsen  (Hå KK)
3. Eivind Vevatne  (Os Kobudokan KK)


KATA, Kvinner 11 år, eldre barn.
1. Mina Lie  (Sentrum KK)
2. Selma Kolltveit  (Sentrum KK)
3. Hanna B. Nesse  (Sentrum KK)

KUMITE, Kvinner 11 år, eldre barn.
1. Mariell Midtbø Askvik  (Os Kobudokan KK)
2. Mina Lie  (Sentrum KK)
3. Selma Kolltveit  (Sentrum KK)


KATA, Menn 12-13 år, Ungdom.
1. Thomas Torsen  (Sentrum KK)
2. Victor Svenning Natås  (Nordhordland KK)
3. Benjamin Ebbesen (Nordhordland KK)

KUMITE, Menn 12-13 år, Ungdom.
1. Thomas Torsen  (Sentrum KK)
2. Zander Nygaard  (Stavanger KK)
3. Åsmund Stige Brattelid (Stavanger KK) 

 
KATA, Kvinner 12-13 år, Ungdom.
1. Carmen L. B. Langbakk  (Os Kobudokan KK)
2. Celine Lie  (Sentrum KK)
3. Samra Hopovac  (Haugaland KK)

KUMITE, Kvinner 12-13 år, Ungdom.
1. Thea Suphanita Clementsen  (Haugaland KK)
2. Carmen L. B. Langbakk  (Os Kobudokan KK)
3. Celine Lie  (Sentrum KK)


KATA, Herrer 14-15 år, Kadett.
1. Håkon Solberg  (Sentrum KK) 
2. Rakhman Ismailov  (Sentrum KK)
3. Sandre Kvamsdal  (Os Kobudokan KK)

KUMITE, Herrer 14-15 år, Kadett.
1. Benjamin Askvik Midtbø  (Os Kobudokan KK)
2. Sandre Kvamsdal  (Os Kobudokan KK)
3. Rakhman Ismailov  (Sentrum KK)


KATA, Kvinner 14-15 år, Kadett.
1. Aurora Luong Thorsen  (Haugesund KK)  
2. Sara Marie Larsen  (Haugesund KK)
3.Tuva Baggen  (Os Kobudokan KK)

KUMITE, Kvinner 14-15 år, Kadett.
1. Thea Kristine Hodneland  (Vikingene KK)  
2. Susanne Myklebust  (Hundvåg KK)
3. Tuva Baggen  (Os Kobudokan KK)


KUMITE, Menn 16-17 år, Junior.
1. Espen Aiko  (Hundvåg KK)
2. Tobias Røttingen Hagen  (Os Kobudokan KK)
3. Alexander Eide Stenmark (Vikingene KK)


KATA, Kvinner 16-17 år, Junior.
1. Andrea Sørvik Pedersen  (Sentrum KK)
2. May Kristin Pettersen  (Sentrum KK)
3. Dorhea Ørke Landre  (Stavanger KK)

KUMITE, Kvinner 16-17 år, Junior.
1. Dorhea Ørke Landre  (Stavanger KK)
2. May Kristin Pettersen  (Sentrum KK)
3. Malene Midtbø Askvik  (Os Kobudokan KK)


KATA, Menn +18 år, Senior.
1. Kjetil Brimsøe Vistnes  (Stavanger KK)
2. Mantas Janonis  (Hår KK)
3. Armin Palislamovic  (Os Kobudokan KK)

KUMITE, Menn +18 år, Senior.
1. Ramzan Ismailov  (Sentrum KK)
2. Armin Palislamovic  (Os Kobudokan KK) 
3. Aner Palislamovic  (Os Kobudokan KK)
 
Opprinnelig utforming og gjennomføring; Bit Solutions