Introduksjon
Karate
Trening
Klubben
Historie
Bildearkiv
 
Diverse -
NKF - National Karate Federation Shotokan
   Oppslagsarkiv    Karate blogger     Halvårsrapport     Resultater
Sentrum Karateklubb
 
2012-05-06      Aziz Kheder kommer i Juni

Aziz Kheder 6.dan, 
Kheder sensei med 16 VM tittler kommer til Karmøy 29. Juni - 1. Juli, 2012.

De kataer som vi skal gjennom denne helgen er linket opp i programmet, så det er en fordel å gå gjennom disse i god tid før helgen....

En kvalitetshelg for alle som ønsker en karatehelg i høy kvalitet. Aziz er en fantastisk instruktør og utøver som skiller seg helt klart ut fra mengden. Les litt mer om Aziz her:
http://www.nkfshotokan.com/historie/abdelaziz_kheder.asp

Sett av denne helgen nå. Aziz er i dag leder for landslaget i Egypt som er en av Verden beste nasjoner innen WKF. De som har trent med Aziz før vil nok huske ham som noe av det beste innen instruksjon ever...
Har dere ikke trent med Aziz før? Sett av denne helgen og dere vil garantert være på plass igjen neste år...

Sted: Stangeland skole i Kopervik.
Pris:  kr.300,- over 12 år, kr.250,- under 12 år. Familie kr.700,-
(Dagspris: Fredag kr.100,- / lørd. og søndag kr.200,-.)

Dere som kommer fra Stavanger-, Hå- og Strand KK, sjekk ferjer til Skudeneshavn fra Mekjarvik, Flaggruten til Kopervik eller ta kjøreturen rundt Bokn.

Treningstider:
Fredag:   18.00 - 20.00  Kihon/kumite

Lørdag:   10.30 - 11.30  Heian Nidan
               12.00 - 13.00  Heian Yondan
               13.15 - 15.00  Kankudai

Søndag:  10.30 - 11.30  Heian Godan
                11.45 - 13.00  Sochin
                13.30 - 15.00  Kumite
 
(Alle kan være med på alle tidene. Vær forberedt og gå gjennom disse kataer i god tid).

Overnatting:
Kopervik:
1. Gratis overnatting i Kopervik Dojo tlf. 928 37 931
    Statsråd Vinjes gt. 11, Kopervik.
2. Parken Terrasse Apartment Hotel tlf. 52 85 18 88

Haugesund:
3. Strandgaten Gjestgiveri tlf. 52 71 52 55
4. Hotell Neptun tlf. 52 86 59 00
5. Hotell Rica Maritim tlf. 52 86 30 00
6. Hotell Rica Saga tlf. 52 86 30 00.


NB! Nett- og billedsiden til SKK
Personer som melder seg på turer og konkurranser med NKFN / SKK godtar dermed
at bilder fra denne turen / konkurransen kan bli brukt på vår nettside. Bilder som blir
lagt ut er aktivitets-, gruppe- (min. 2 personer) og sosiale bilder med evnt. bare fornavn.
Det vil ikke bli lagt ut portrettbilder av enkeltpersoner med mindre dette er godkjent av
vedkommende eller foresatte. Det blir tatt hensyn til Åndsverkloven og personens beste.
Ser noen uønskede bilder på våre nettsider, gi beskjed snarest mulig via mail.
www.datatilsynet.no


Påmelding snart som mulig til  alf-fag@online.no
NB! Oppgi grad ved påmelding.

Vi håper at vi vil få besøk fra flere klubber dette året.

http://www.youtube.com/watch?v=nxg-iC6YV1E
http://www.youtube.com/watch?v=HaM23oifVSs



Påmeldte fra SKK:
1.    Alf Ronny Fagerland, 5.dan
2.    Ruben Vinje Fagerland, 1.dan
3.    Ayla Vinje Fagerland, 2.kyu
4.    Christer Enerstvedt, 1.dan
5.    Line Tendø, 1.dan
6.    Edi Jusic, 1.kyu
7.    Patrica Berrospi, 2.dan
8.    Piotr Burzynski, 1.dan
9.    Christian Bendiksen, 5.kyu
10.  Henning Magnussen, 2.kyu
11.  Espen A.Sørbø, 3.kyu
12.  Malin H. Rasmussen, 5.kyu
13.  Mina H. Rasmussen, 8.kyu
14.  Linneah H. Rasmussen, 8.kyu
15.  Lene Rasmussen, 8.kyu
16.  Ola Johann Liknes, 5.kyu
17.  Niels Jeroen Vos, blått belte, 5.kyu
18.  Roelof Vos, blått belte, 5.kyu.
19.  André Larsen, 4.kyu
20.  Tore Pettersen, 3.kyu
21.  Johan Børresen, 8.kyu
22.  Lars Erik Børresen, 5.kyu
23.  Kenneth Bjørnstad, 7.kyu
24.  Alida Solvang, 6.kyu
25.  Peter Johan Toth, 9.kyu
26.  Thomas Torsen, 9.kyu
27.  Andrea Torsen, 9.kyu
28.  Emilie Landaas, 6 Kyu
29.  Martin Landaas, 6 Kyu
30.  Tove Soland, 6.kyu
31.  Reidun Ese, 6.kyu
32.  Camilla Ese, 6.kyu
33.  Reshma Puri, 6.kyu
34.  Eldbjørg Berentsen, 1.kyu
35.  Lars Sigurd Fagerland, 2.dan
36.  Stian Eike, 1.dan
37.  Silje Eike, 1,kyu
38.  Henriette Eike, 5.kyu
39.  Jostein Valhammer, 1.dan
40.  Aporn Khanta, 6.kyu
41.  Faltin Myklebust, 9.kyu

 
Påmeldt fra Sveio KK:
1.    Gjertrud Osmundsen, 1.dan
2.    Gunnar Osmundsen, 1.dan
3.    Pernille Osmundsen, 2.kyu
4.    Emma Osmundsen, 1.kyu
5.    Tove Anine Myhre Nielsen, 7.kyu
6.    Audun Kleppe, 8.kyu
7.    Synniva Søvik, 3.kyu
8.    Ramzan Ismailov, 3.kyu
9.    Rakhman Ismailov, 5.kyu
10.  Emil Våga, 7.kyu
11.  Maia Våga, 9.kyu
12.  Jarle Aarbakke, 8.kyu
13.  Martin Brattelid Almås, 8.kyu
14.  Thomas Brattelid Almås, 9.kyu
15.  Jakob Hov, 9.kyu
16.  Robert Andre Teikari, 1.kyu
17.  Tor Kristian Teikari, 3.kyu
18.  Wilhelm Tveit, 5.kyu


Påmeldt fra Strand KK:
1.   Astrid Tau Ursin, 2 kyu
2.   Siri Tau Ursin, 8 kyu,
3.   Gunnar Hauge Voster 1.kyu
4.   Bjørn Olav Voster 4.kyu
5.   Gunn Hauge Voster 3.kyu
6.   Kjell Vidar Hantho, 1.kyu
7.   Malena Risanger Strand, 8.kyu 

Påmeldte fra Haugaland KK:
1.   Markus Rasmussen, 8.kyu
2.   Lilli Bakke, 2.kyu 

Påmeldte fra Karmøy KS:
1.   Henning Tangjerd, 2.dan
2.   John Inge Stangeland, 1.dan
3.   Jeanett Jensen, 1.dan
4.   Henrik Kolstø Hansen, 8.kyu





 

 
Opprinnelig utforming og gjennomføring; Bit Solutions