Introduksjon
Karate
Trening
Klubben
Historie
Bildearkiv
 
Diverse -
NKF - National Karate Federation Shotokan
   Oppslagsarkiv    Karate blogger     Halvårsrapport     Resultater
Sentrum Karateklubb
 
2015-05-30      Haugesund Open, 30. mai, 2015

HAUGESUND OPEN 30. mai, 2015.

Håvikhallen:

1. Sentrum KK:      10. gull, 9. sølv, 7. bronse. (550 p.).
2. Haugaland KK:     2. gull, 1. sølv, 2. bronse. (100 p.).
2. Hundvåg KK:       1. gull, 2. sølv, 3. bronse. (100 p.).
3. Hå KK:                1. gull, 1. sølv, 2. bronse. (70 p.). 
4. Halden KK:          1. gull, 1. sølv, 0. bronse. (50 p.).
5. Hgsd Allstyle KK: 0. gull, 1. sølv, 0. bronse. (20 p.). 

Beste kvinnelig utøver: Silje Eike
Beste mannlige utøver: Ramzan Ismailov

Barne gruppene var delt opp i klassetrinn: 1. kl., 2. kl. 3. kl. og 4 kl.
Disse gruppene har ikke rangering. Det deltok til sammen 48 barn i disse klassene.

11 år Jenter
Kumite:
1. plass Thea S. Clementsen (Haugaland KK).
2. plass Thea Marie Eilertsen (Sentrum KK).
3. plass Mina H. Rasmussen (Sentrum KK).

kata:
1. plass Mina H. Rasmussen (Sentrum KK).
2. plass Aurora Thorsen (Hgsd Allstyle KK).
3. plass Celine Lie (Sentrum KK).

11 år Gutter
Kumite:
1. plass Benjamin Lunde (Hundvåg KK).
2. plass Andreas Haugsnes (Haugaland KK)
3. plass Mandius Ytreland (Sentrum KK).

Kata:
1. plass Isak Anvendsen (Haugaland KK).
2. plass Benjamin Lunde (Hundvåg KK)
3. plass Mandius Ytreland (Sentrum KK).
 
12-13 år Jenter
Kumite:
1. plass Maria Riborg Vedø (Sentrum KK).
2. plass Malin H. Rasmussen (Sentrum KK).
3. plass Malena R. Strand (Sentrum KK).

kata:
1. plass Maria Riborg Vedø (Sentrum KK).
2. plass Malin H. Rasmussen (Sentrum KK).
3. plass Malena R. Strand (Sentrum KK).

12-13 år Gutter
Kumite:
1. plass Christian Bendiksen (Sentrum KK).
2. plass Rakhman Ismailov (Sentrum KK).
3. plass Marius Sakkestad (Haugaland KK).

Kata:
1. plass Christian Bendiksen (Sentrum KK).
2. plass Rakhman Ismailov (Sentrum KK).
3. plass Marius Sakkestad (Haugaland KK).

14-16 (18+) år Jenter

Kumite:
1. plass Silje Eike (Sentrum KK).
2. plass Pernille Hov Stumberg (Halden KK).
3. plass Malin Hofseth (Hundvåg KK).

14-15 år Jenter
Kata:
1. plass Silje Eike (Sentrum KK).
2. plass Andrea S. Pedersen (Sentrum KK).
3. plass May Kristin Pettersen (Sentrum KK).

14-15 år Gutter
Kumite:
1. plass Ramzan Ismailov (Sentrum KK).
2. plass Espen Aikio (Hundvåg KK).
3. plass Hasssan Ahmad Hassan (Hundvåg KK).

Kata:
1. plass Ramzan Ismailov (Sentrum KK).
2. plass Edi Jusic (Sentrum KK).
3. plass Espen Aikio (Hundvåg KK).

+16 år Herrer
Kumite:
1. plass Christian Lapustae (Hå KK).
2. plass Ruben Vinje Fagerland (Sentrum KK).
3. plass Mustafa S. Battal (Sentrum KK).

+16 år Herrer
Kata:
1. plass Ruben Vinje Fagerland (Sentrum KK).
2. plass Magnar Lode (Hå KK). 
3. plass Roy Andre Austrått (Hå KK).


+16 år Damer
Kata:
1. plass Pernille Hov Stumberg (Halden KK).
2. plass Reidun Andreassen (Sentrum KK).
3. plass Heidi Lode(Hå KK).
 


 
Opprinnelig utforming og gjennomføring; Bit Solutions